۱۴ میزان, ۱۳۹۸

محمد اشرف غنی احمدزی، ریس جمهور کشور با بازیکنان تیم های قهرمان و نایب قهرمان فصل هشتم لیگ برتر افغانستان ملاقات نمود

محمد اشرف غنی احمدزی، ریس جمهور کشور به تاریخ ۳۰ سنبله سال جاری، با بازیکنان تیم های طوفان هریرود قهرمان و شاهین آسمایی نایب قهرمان فصل هشتم لیگ برتر افغانستان ملاقات نمود.

۱۰ میزان, ۱۳۹۸

مروری بر فصل هشتم لیگ برتر افغانستان

فصل هشتم لیگ برتر افغانستان، با برگذار نمودن رقابت های دیدنی و هیجان انگیز در جریان شب در پرتو نورافگن های بزرگی که در فصل ششم نصب گردیده بود، و با حضور پر رنگ تماشاچیان در استیدیوم فدراسیون فوتبال

۱ میزان, ۱۳۹۸

تورنمنت چهارجانبه فوتبال بانوان

تورنمنت چهارجانبه فوتبال بانوان بعد از سه سال وقفه در حاشیه فصل هشتم لیگ برتر افغانستان به تاریخ،  ۲۳ سنبله سال ۱۳۹۸، میان چهار تیم از ولایات کابل، بلخ، هرات و بامیان آغاز گردید.

۳۰ سنبله, ۱۳۹۸

طوفان هریرود جام قهرمانی فصل هشتم لیگ برتر افغانستان را بالای سر برد

تیم های شاهین آسمایی و طوفان هریرود برای یک رقابت تنگاتنگ به منظور بدست آوردن جام قهرمانی فصل هشتم لیگ برتر افغانستان به مصاف هم رفتند. 

۲۹ سنبله, ۱۳۹۸

مبارزه برای بدست آوردن جام قهرمانی

امروز، ۲۹ سنبله سال ۱۳۹۸، تیم طوفان هریرود قهرمان فصل گذشته لیگ برتر افغانستان در مقابل تیم قدرتمند و قهرمان چهار فصل لیگ برتر افغانستان برای بدست آوردن جام قهرمانی فصل هشتم لیگ برتر افغانستان به ر

۲۲ سنبله, ۱۳۹۸

شاهین آسمایی در یک رقابت حساس تیم سیمرغ البرز را ۰-۵ شکست داد

در دومین مسابقه مرحله نیمه نهایی فصل هشتم لیگ برتر افغانستان، تیم های شاهین آسمایی و سیمرغ البرز در یک رقابت جذاب و پر شور به منظور صعود به مرحله نهایی رقابت های فصل هشتم لیگ برتر افغانستان، به رقا

۲۲ سنبله, ۱۳۹۸

مبارزه برای راه یابی به مرحله نهایی

امروز، ۲۲ سنبله سال ۱۳۹۸، تیم شاهین آسمایی قهرمان چهار فصل لیگ برتر افغانستان در مقابل تیم سیمرغ البرز نماینده زون شمال کشور و نایب قهرمان چند فصل گذشته لیگ برتر افغانستان به رقابت می پردازد.

۲۱ سنبله, ۱۳۹۸

طوفان هریرود با نتیجه ۲-۰ از سد سپین غر بازان گذشت

در اولین مسابقه مرحله نیمه نهایی و سیزدهمین دیدار فصل هشتم لیگ برتر افغانستان، تیم های طوفان هریرود و د سپین غر بازان در یک رقابت تنگاتنگ و حساس به منظور صعود به مرحله نهایی رقابت ها، به مصاف هم رف

۲۱ سنبله, ۱۳۹۸

مبارزه برای صعود به مرحله نهایی

امروز، ۲۱ سنبله سال ۱۳۹۸، تیم طوفان هریرود قهرمان دو فصل لیگ برتر افغانستان در مقابل تیم جوان و با انگیزه سپین غر بازان به رقابت می پردازد.

۱۸ سنبله, ۱۳۹۸

سپین غر بازان به مرحله نیمه نهایی صعود کرد

در آخرین مسابقه مرحله گروهی فصل هشتم لیگ برتر افغانستان، تیم های سپین غر بازان و عقابان هندوکش در یک رقابت مهم و حساس به منظور صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت ها، به مصاف هم رفتند.

Pages