امروز، ۲۲ سنبله سال ۱۳۹۸، تیم شاهین آسمایی قهرمان چهار فصل لیگ برتر افغانستان در مقابل تیم سیمرغ البرز نماینده زون شمال کشور و نایب قهرمان چند فصل گذشته لیگ برتر افغانستان به رقابت می پردازد. تیم های سیمرغ البرز و شاهین آسمایی در حالی به مصاف هم میروند که مرحله گروهی مسابقات را موفقانه سپری نموده اند و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند. تیم شاهین آسمایی با سه پیروزی و تیم سیمرغ البرز با یک شکست و دو پیروزی برای رقابت امروزی وارد میدان میشوند. این چهارمین مسابقه هر دو تیم در فصل هشتم لیگ برتر افغانستان است. 

دیدار امروزی میان تیم های شاهین آسمایی و سیمرغ البرز به منظور راه یابی به مرحله نهایی مسابقات، رأس ساعت ۰۶:۰۰ بعد از ظهر در استدیوم فدراسیون فوتبال افغانستان آغاز می‌شود.

بر اساس قرعه کشی، تیم سیمرغ البرز در گروه "الف" و تیم شاهین آسمایی در گروه "ب" رقابت های فصل هشتم لیگ برتر افغانستان قرار گرفته بودند. 

بازی امروز برای هر دو تیم فوق العاده حساس و سرنوشت ساز میباشد زیرا تیم برنده این مسابقه راهی مرحله نهایی می شود و تیم بازنده از مسابقات فصل هشتم لیگ برتر افغانستان حذف میگردد. تیم شاهین آسمایی قهرمان چهار فصل گذشته لیگ برتر افغانستان میباشد و در این فصل بازیکنان جوان و با تجربه را در اختیار دارد. سیمرغ البرز نیز تیم قوی و با انگیزه است که در فصل هشتم لیگ برتر افغانستان بازیکنان تازه کار را در ترکیب دارد.

این بازی خیلی مهم و دیدنی است و هردو تیم تلاش میورزد تا به دور نهایی رقابت های فصل هشتم لیگ برتر افغانستان صعود کنند.

این رقابت به صورت زنده از طریق تلویزیون های طلوع و لمر و همچنان از طریق رادیوهای آرمان اف ام و آراکوزیا نشر میشود. این مسابقه را شما به صورت آنلاین از طریق صفحۀ رسمی فیسبوک لیگ برتر افغانستان نیز تعقیب کرده می توانید. جهت تماشای تازه ترین عکس های تیم های مورد علاقۀ تان صفحۀ اینستاگرام (www.instagram.com/afghanpremierleague.official/)  را فالو کنید و برای جزئیات بیشتر در مورد رویداد های آینده به ویب سایت رسمی لیگ بر  (www.afghanpremierleague.com) مراجعه نمایید.