" شوتی برای آینده ای درخشان تر"، رقابت برای جایزه ی نفیس

اگر از ۱۴ الی ۱۶ سال سن دارید و به ورزش فوتبال علاقه مند استید، لیگ برتر افغانستان یک فرصت هیجان انگیزی برای تان فراهم کرده تا شما بتوانید طی یک سفر دو هفته یی در یکی از مشهورترین باشگاه های فوتبال

۱ سرطان, ۱۳۹۶

لیست ۲۱ بازیکن تیم شاهین آسمایی نهایی شد

رقابت های زون مرکز تورنمنت منطقوی (به سوی لیگ برتر) به تاریخ ۵ ثور ۱۳۹۶ در غازی ستودیوم به راه انداخته شد. در این رقابت ها، ۱۰ تیم منتخب برای کسب مقام نخست با هم به رقابت پرداختند و مهارت های فوتبالی بازیکنان خود را به نمایش گذاشتند.

۱۷ جوزا, ۱۳۹۶

نتایج قرعه‌کشی تورنمنت منطقه‌ای لیگ برتر افغانستان ۱۳۹۶، کابل

تیم در حوزه مرکزی کابل، جواز حضور در تورنمنت منطقه‌ای لیگ برتر افغانستان ۱۳۹۶ را به دست آورند. این تیم‌ها به دو گروه پنج تیمی " الف " و " ب " تقسیم شده است.

۲۹ حوت, ۱۳۹۵

مروری بر لیگ برتر افغانستان روشن ۱۳۹۵: د‌اباسین څپې

تیم د‌اباسین څپې از ولایت‌های خوست، لوگر، پکتیا، غزنی، پکتیکا، و میدان وردک نمایندگی می‌کند. علی‌رغم حضور این تیم در تمام فصل‌های لیگ برتر افغانستان روشن، این تیم تا اکنون دستاورد قابل توجه‌ای را کسب نکرده است.

۱۸ حوت, ۱۳۹۵

مروری بر لیگ برتر افغانستان روشن ۱۳۹۵: د‌سپین‌غر بازان

دسپین‌غر بازان به نمایندگی از حوزه شرق افغانستان برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر افغانستان روشن ۱۳۹۴، قدم به کابل گذاشت.

۱۶ حوت, ۱۳۹۵

مروری بر لیگ برتر افغانستان روشن ۱۳۹۵: عقابان هندوکش

تورنمنت منطقه‌ای لیگ برتر افغانستان روشن برای انتخاب بازیکنان عقابان هندوکش در استدیوم مارشال محمد‌قسیم فهیم در پنجشیر برگزار شد.

۱۵ حوت, ۱۳۹۵

شاهین آسمایی نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی جام بین‌المللی شیخ کمال ۲۰۱۷ صعود کند

شاهین آسمایی، قهرمان لیگ برتر افغانستان روشن ۱۳۹۵، با شکستِ ۱-۲ در مقابل تیم محمدانِ بنگله‌دیش شانس حضور در مرحله نیمه‌نهایی جام بین‌المللی شیخ کمال ۲۰۱۷ را از دست داد؛ این بازی به تاریخ ۶ حوت ۱۳۹۵ برگزار شد.

۸ حوت, ۱۳۹۵

بازی تعیین‌کننده شاهین آسمایی در مقابل مونانگ مارشیانگدی کلب

شاهین آسمایی دومین بازی مرحله گروهی خود را در جام بین‌المللی شیخ کمال ۲۰۱۷ فردا، تاریخ ۴ حوت ۱۳۹۵، راس ساعت ۰۲:۳۰ بعد‌از‌ظهر به وقت کابل، در مقابل مونانگ مارشیانگدی کلب انجام می‌دهد. این مسابقه برای شاهین سرنوشت‌ساز و بسیار مهم است. شاهین برای جلوگیری از یک حذف زود‌هنگام باید برنده این میدان باشد.

۳ حوت, ۱۳۹۵

شاهین آسمایی، ۱-۳ مغلوب چیتاگونگ آباهانی شد

شاهین آسمایی اولین بازی مرحله گروهی خود در جام بین‌المللی شیخ کمال ۲۰۱۷ را که به تاریخ ۱ حوت ۱۳۹۵ برگزار شد، با نتیجه ۱-۳ به تیم چیتاگونگ آباهانی بنگله‌دیش واگذار کرد. تیم چیتاگونگ آباهانی، قهرمان جام شیخ کمال ۲۰۱۶ است.

۲ حوت, ۱۳۹۵

شاهین آسمایی درمقابل چیتاگونگ آباهانی به میدان می‌رود

شاهین آسمایی در اولین مسابقه گروهی خود در جام بین‌المللی شیخ کمال ۲۰۱۷ در مقابل چیتاگونگ آباهانی در استدیومِ چیتاگونگِ بنگله‌دیش به میدان می‌رود. این بازی راس ساعت ۰۵:۳۰ بعد‌از‌ظهر به وقت کابل برگزار می‌شود.

۱ حوت, ۱۳۹۵

Pages