خبر ها

لیست ۲۱ بازیکن تیم د سپین غر بازان برای رقابت های سال ۱۳۹۶ نهایی شد

لیگ برتر افغانستان برای ششمین سال تورنمنت زون شرقی را در شهر جلال آباد ولایت ننگرهار برگزار کرد، رقابت¬هایی که به عنوان مسیری سرنوشت ساز برای جوانان مستعد فوتبالیست این زون به راه انداخته شد تا آنه

۲۱ سرطان, ۱۳۹۶

" شوتی برای آینده ای درخشان تر"، رقابت برای جایزه ی نفیس

اگر از ۱۱ الی ۱۴ سال سن دارید و به ورزش فوتبال علاقه مند استید، لیگ برتر افغانستان یک فرصت هیجان انگیزی برای تان فراهم کرده تا شما بتوانید طی یک سفر دو هفته یی در یکی از مشهورترین باشگاه های فوتبال

۱ سرطان, ۱۳۹۶

لیست ۲۱ بازیکن تیم شاهین آسمایی نهایی شد

رقابت های زون مرکز تورنمنت منطقوی (به سوی لیگ برتر) به تاریخ ۵ ثور ۱۳۹۶ در غازی ستودیوم به راه انداخته شد. در این رقابت ها، ۱۰ تیم منتخب برای کسب مقام نخست با هم به رقابت پرداختند و مهارت های فوتبالی بازیکنان خود را به نمایش گذاشتند.

۱۷ جوزا, ۱۳۹۶

نتایج قرعه‌کشی تورنمنت منطقه‌ای لیگ برتر افغانستان ۱۳۹۶، کابل

تیم در حوزه مرکزی کابل، جواز حضور در تورنمنت منطقه‌ای لیگ برتر افغانستان ۱۳۹۶ را به دست آورند. این تیم‌ها به دو گروه پنج تیمی " الف " و " ب " تقسیم شده است.

۲۹ حوت, ۱۳۹۵

مروری بر لیگ برتر افغانستان روشن ۱۳۹۵: د‌اباسین څپې

تیم د‌اباسین څپې از ولایت‌های خوست، لوگر، پکتیا، غزنی، پکتیکا، و میدان وردک نمایندگی می‌کند. علی‌رغم حضور این تیم در تمام فصل‌های لیگ برتر افغانستان روشن، این تیم تا اکنون دستاورد قابل توجه‌ای را کسب نکرده است.

۱۸ حوت, ۱۳۹۵

مروری بر لیگ برتر افغانستان روشن ۱۳۹۵: د‌سپین‌غر بازان

دسپین‌غر بازان به نمایندگی از حوزه شرق افغانستان برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر افغانستان روشن ۱۳۹۴، قدم به کابل گذاشت.

۱۶ حوت, ۱۳۹۵
فصل

برای گزینه های انتخاب شده هیچ نتیچه ای وجود ندارد

برای گزینه های انتخاب شده هیچ نتیچه ای وجود ندارد

برای گزینه های انتخاب شده هیچ نتیچه ای وجود ندارد

Pages

لیگ برتر افغانستان برای ششمین سال تورنمنت زون شرقی را در شهر جلال آباد ولایت ننگرهار برگزار کرد، رقابت¬هایی که به عنوان مسیری سرنوشت ساز برای جوانان مستعد فوتبالیست این زون به راه انداخته شد تا آنها بتوانند به ترکیب تیم "د سپین غر بازان" راه پیدا کنند.

Pages